Bross’ta Hedefler Bitmez”

SÖZLERİMİZİ YERİNE GETİRİYORUZ
Firma ortaklarından Asım Yavuzarslan, yemekte yaptığı konuşmada, geçtiğimiz yıl fabrikanın hedefleri hakkında sözler verdiklerini anımsattı. Bu sözlerden bir tanesinin de yeni yere taşınmak olduğunu ifade eden Yavuzarslan, yeni yerlerine taşınarak bu sözü yerine getirdiklerini belirterek “Daha önce kiradaydık, şimdi ise 20 bin metrekare alana hep beraber çalışarak kendi yerimize taşındık” diye konuştu.

AYNI BAŞARIYI 2013’TE DE BEKLİYORUZ

“Kendi markalarımızı yüzde 15’lerden yüzde 20’lere çıkardık” diyen Yavuzarslan, geçtiğimiz yıl düzenlenen yılsonu yemeğinde İSO belgesi almaya ilişkin de söz verdiklerini anımsatarak, İSO belgesini aldıklarını, Brossoft yazılım programı ve barkot sistemine geçtiklerini söyledi. Bross’ta hedeflerin bitmeyeceğini ifade eden Asım Yavuzarslan, 2012 yılını, tüm personelin üstün başarıları ile çok iyi yerde bitirdiklerini ifade ederek, tüm personelin özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek aynı başarıyı 2013 yılında da beklediklerini söyledi.

2013’TE BÜYÜK HEDEFLERİMİZ VAR

2013 yılında da büyük hedeflerinin olduğunu söyleyen Yavuzarslan, yeni yer ile birlikte yeni yatırımlar yapacaklarını ifade etti. Yeni teknoloji makinelerinin siparişini verdiklerini belirten Yavuzarslan, “Bununla birlikte yeni makinelerimiz ile kapasite artırımına gideceğiz. Farklı çalışmalarla birlikte makine parkurunu genişlettik. Sizlerle dayanışma içerisinde ekip ruhu ile bunları yaptık. Bütün çalışanlarımızın 2013 yılını aileleri ile birlikte sağlıklı mutlu bir yıl geçirmelerini şimdiden istiyoruz. İnşallah hayırlı sağlıklı ve huzurlu bir yıl olur” dedi.

2012’YE VEDA EDİP, 2013 YILINA MERHABA DEDİLER

Yavuzarslan konuşmasının ardından 2012 yılına veda dolayısıyla hazırlanan pastayı firma sahiplerinden Süleyman Kozuva birlikte kesti. Hep birlikte yemek yiyen firma sahipleri ve personel, 2012 yılını uğurlayarak 2013 yılına merhaba dedi.