Bross Çorap, 2015 Yeni Sezon Ürünlerini  TÜYAP’ta tanıttı

Tüyap’ta gerçekleştirilen İfexpo İç Giyim ve Çorap Fuarı’nda geçen sene olduğu gibi yerini alan Bross Tekstil San. ve Tic. A.Ş. geleneği bozmayarak yine fuarın en çok ziyaret edilen firmalarından oldu. 70 metrekarelik modern standı ile yerli ve yabancı misafirlerin ilgi odağı olan firma, 2015 yaz sezonu için hazırladıkları yeni ürünleri de görücüye çıkardı.

5-7 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 12’incisi düzenlenen İfexpo İç Giyim ve Çorap Fuarı yoğun bir katılım ile gerçekleşti. Tekstil sektöründe altın çağını yaşayan firmaların, çorap, iç giyim, mayo ve aksesuar ürünlerini tanıttığı fuarda, ihracat ağını her geçen gün genişleten Bross Tekstil de 2015 yaz sezonu ürünlerini sergiledi.

FUARIN İLGİ ODAĞI OLDU

Fuarlarda yeni iş bağlantıları kurmanın yanı sıra var olan müşteri portföyüne de yeni tasarlanan ürünler hakkında bilgi verildiğini söyleyen Bross Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Asım Yavuzarslan,”Bu tür organizasyonlarda yeni müşteriler bulmanın yanı sıra, var olan müşterilerimize yeni sezon ürünlerimizi tanıtma imkanı da buluyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yılda fuar bizim için çok iyi geçti. Stantımız hem yerli hem de yabancı ziyaretçilerin akınına uğradı. Özellikle Arapların fuara katılımı oldukça yüksekti. Fuarlar firmamız ve sektör için oldukça faydalı oluyor. Hem kendi markamızı hem de tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmaları yabancı ziyaretçilere tanıtma imkanı buluyoruz” dedi.

“İHRACAT AĞIMIZ HER GEÇEN GÜN GENİŞLİYOR”

İhracat müşteri portföyüne dünya devlerini eklemeğe devam ettiklerini belirten Asım Yavuzarslan, “6 yıl önce çıktığımız bu zorlu yolda hiçbir zaman yerimizde saymamayı kendimize ilke edindik. Firmamızın başarısında AR-GE çalışmalarımızın önemli payı var. Bizde bu çalışmalara büyük önem veriyoruz.Her geçen gün genişleyen müşteri pertföyümüze hiç bir yerde olmayan, farklı ürünler sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.Çevreye duyarlı, kaliteli ürün üretimi ile müşteri memnuniyetini kendimizi misyon edindik.Firmamız, dinamik kadrosu ve sektördeki bilgi ve tecrübesi ile her geçen yıl katlanarak büyümeğe devam edecektir” ifadelerini kullandı.